За розумною головою сто голів не бідує,

                                       а дурна й себе не прогодує.

                                                           Прислів'я

Оголошення!!!

      Застугнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів розпочала набір до майбутнього 1-го класу за програмою НУШ 🧐📚📖🖊
учитель: Черевко Аліна Олександрівна.
Перелік документів, необхідних для прийому дитини до 1-го класу:
1) Заява батьків або осіб, що їх замінюють.
2) Копія свідоцтва про народження дитини.
3) Медична довідка( до 1 вересня).
Наш телефон:2-32-57

Ми чекаємо на Вас та наших майбутніх першокласників!
с.Червоне, вул. Васильківська 1.

Загальношкільні батьківські збори

(02 листопада 2018 року)

Рекомендації батькам учнів:

1. Для підтримання позитивного емоційного стану та змістовного наповнення дозвілля дітей дошкільного та молодшого шкільного віку:

· дотримуватися встановленого режиму дня;

· урізноманітнювати ігрові, рухливі, розвивальні види діяльності;

· читати та обговорювати дитячі літературні твори;

· створювати умови для занять дітей образотворчої діяльності (малювання, розфарбовування, ліплення тощо);

· повторити завдання, що раніше виконували діти у зошитах-прописах;

· контролювати час перебування дитини біля комп’ютера (не більше 12 хвилин), телевізора.

2. Здійснювати контроль за виконаною дітьми роботою (прослухати переказ змісту художніх творів, перевіряти виконання письмових завдань, ставити запитання, подані у підручнику після творів та текстів параграфів).

Також звертаємо увагу батьків, що час, відведений для навчання удома, повинен кожного дня становити для учнів:

2-го класу - не менше 45 хв.;

3-го класу - не менше 1 год. 10 хв.;

4-го класу - не менше 1 год. 30 хв.;

5-6-го класу - не менше 2 год. 30 хв.;

7-9-х класів - не менше 3 год.;

10-12-х класів - Обов'язково не менше 4 год.

Обов'язки батьків

1. Забезпечувати відвідування дитиною всіх навчальних занять.

2. Забезпечувати здоровий спосіб життя дитини, повноцінне харчування і акуратний діловий зовнішній вігляд диттини.

3. Забезпечувати дитину необхідним навчальним приладдям.

4. Цікавитися навчальними досягненнями дитини і виконанням нею своїх обов'язків, регулярно відвідувати класні і загальношкільні збори, зустрічатися з класним керівником.

5. Нести відповідальність за правопорушення дитини, псування майна школи, відшкодовувати матеріальні збитки, заподіяні дитиною школі.

Діти та інтернет.

Для дітей наслідки безконтрольного спілкування з Інтернетом можуть бути самими непередбачуваними. Для того щоб зробити Інтернет-життя своєї дитини менш ризикованим, батькам необхідно трохи попрацювати.

Поясніть дітям кілька простих правил роботи в Інтернет – буде набагато краще, якщо дитина дізнається правила безпечної поведінки в Інтернеті від батьків, а не зі свого сумного життєвого досвіду.

 

Для безпеки дітей в Інтернеті:

Дітям не можна залишати в публічному доступі або відправляти незнайомцям поштою, при спілкуванні в соціальній мережі або у чаті контактну інформацію – зловмисник може вистежити людину за її адресою або номером телефону.

Дітям в Інтернеті не можна погоджуватися на вмовляння незнайомих людей про особисту зустріч. Подібні пропозиції краще ігнорувати, а спілкування з дуже наполегливою людиною припинити.

Дітям не треба публікувати адресу своєї електронної пошти на жодних форумах, сайтах спільнот та соціальних мереж. Він може стати здобиччю спамерів, і пошта після цього наповниться сміттєвими листами.

Дітям не слід переходити за посиланнями в повідомленнях від невідомих адресатів. Це може бути небезпечно, оскільки повідомлення може бути надіслано зловмисниками.

Дітям не варто переходити за посиланнями в повідомленнях з надмірно привабливими пропозиціями, наприклад, підняти рейтинг облікового запису або отримати "суперможливості” в соціальній мережі. Найчастіше такі повідомлення розсилають шахраї або зловмисники для того, щоб заманити користувача на шкідливу веб-сторінку і заразити його комп’ютер вірусом.

Дітям в Інтернеті не варто звертати уваги на пропозицію безкоштовних подарунків, легкого заробітку, повідомлення про отримання спадщини і тому подібні. Такі повідомлення розсилають тільки шахраї.

В цілому, спілкуватися і вести себе в Інтернеті дитина повинна так само обережно, як і в реальному житті, щоб убезпечити себе від негативного впливу Інтернету.

 

Комп’ютерні програми для безпеки дітей в Інтернеті

В даний час існує багато спеціальних комп’ютерних програм для контролю за дітьми в Інтернет, у багатьох антивірусних програмах реалізований такий функціонал, який може допомогти убезпечити вашу дитину від багатьох загроз. Ви можете вибрати рішення, зручне саме вам по набору можливих обмежень, гнучкості налаштування і т.п.

Для безпеки дітей в Інтернеті за допомогою комп’ютерних програм можна:

• Фільтрувати небажаний веб-контент (ресурси еротичного, екстремістського змісту і ресурси, що пропагують насильство);

• Є функція "безпечного пошуку” в більшості популярних пошукових системах.

• Можливість блокувати доступ дитини до конкретних веб-сайтів.

• Можливість блокувати доступ дитини до груп для дорослих у соціальних мережах.

• Можливість відстежувати листування дитини в соціальних мережах і IM-чатах (IM-чати – це служби миттєвих повідомлень (Instant Messaging Service, IMS) і програми-клієнти (Instant Messenger, IM) для обміну повідомленнями в реальному часі через Інтернет обмежувати спілкування з підозрілими кореспондентами).

• Можливість встановити заборону на пересилку будь-яких персональних даних в соціальних мережах і IM-чатах.

 

Рішення для захисту від спаму.

Для того, щоб відстежувати інтернет-зв’язок дітей, потрібно встановити спеціальний додаток, що буде зберігати всю переписку і дії дитини в Інтернет.

 

ДО ВІДОМА БАТЬКІВ

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 02.08.2012 № 882 «Про використання навчальної літератури»у загальноосвітніх навчальних закладах» та листа Інституту інноваційних технологій та змісту освіти від 06.02.2012 № 14.1/10-301 «Про видання навчальної літератури» у загальноосвітніх навчальних закладах дозволено використання навчальних програм, підручників, які мають гриф Міністерства «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (при цьому зазначається дата і номер наказу МОН України), робочих зошитів та посібників із грифом «Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах» (при цьому зазначається дата і номер листа підтвердження ІІТЗО).

Водночас за даними Товариства з обмеженою відповідальністю „Центр навчальної та методичної літератури” (ТОВ „ЦНМЛ”) деякі видавництва розпочали рекламну кампанію щодо використання навчальної літератури, яка не має відповідного грифу МОН України і зміст якої не відповідає сучасним вимогам, що вводить в оману учнів і батьків щодо її якості.

ТОВ „ЦНМЛ”, яке є генеральним дистриб’ютором книжкової продукції ТОВ „Видавництво «Генеза» (м.Київ), Видавничого дому «Освіта»(м.Київ) та ТОВ „Видавництво «Грамота» (м.Київ) та має найповніший асортимент видань для загальноосвітніх навчальних закладів із відповідними грифами Міністерства освіти і науки України. Навчальні видання відповідають сучасним науково-методичним, психолого-педагогічним та іншим вимогам, дотримання яких визначається відповідною комісією Науково-методичної ради з питань освіти МОН України.

Шановні батьки!

 Доводимо до вашого відома, що в позаурочний час за життя і здоров’я учнів ПЕРСОНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НЕСУТЬ БАТЬКИ.

 З 22:00 ваша дитина НЕ МОЖЕ знаходитися на вулиці без супроводу дорослих.